אתרים ושירותים מקוונים אחרים כגון פייסבוק, טוויטר, לינקדאין, גוגל + ו- YouTube, כמו גם פלטפורמות מדיה חברתית אחרות.

לעוד פרטים בנושא של שירותי נוטריון ואתר האינטרנט הישראלי נוטריון אונליין ניתן להעיף מבט ב- notaryon-online.com

נוטריונים מקוונים מרוחקים כפופים לכללים ולתקנות הנוטריונים הקיימים של משרד המשפטים האמריקני

נוטריונים אינם רשאים להכין מסמכים משפטיים לאחרים או לשמש כיועצים משפטיים, אלא אם כן הם גם עורכי דין. חל איסור מוחלט עליהם לתת או לכתוב ייעוץ משפטי, להתנהג כנציג של אדם אחר בהליכים בבית משפט או להתייצב בפני שופט, חבר מושבעים, ספסל שופטים, בית משפט ו / או בית משפט אחר בכל פעולה שקדמה לפעולה, תוך השאלה של ציודם מישהו אחר (חותמות, חותמות, מגזינים וכו '), מכין או מגיש מסמכים משפטיים, נותן ייעוץ משפטי או מופיע אחרת בבית המשפט. לפיכך, העיסוק בשירותי ציבור נוטריונים שונה באופן משמעותי מזה של החוק הרגיל. למרות שאפשר להיות עורך דין ולא נוטריון (ויש חוקים ותקנות נוספים לנוטריונים), המקצוע בסקוטלנד נותר נפרד, אם כי אין כלל או תקנה נוספים המסדירים אותו, ותמיד היה המקרה ש נוטריונים בסקוטלנד תמיד היו עורכי דין. עם זאת, על מנת להעפיל כנוטריון, עליהם לעסוק במקצוע זהה לעורך הדין הסקוטי, שהוא אוטומטית נוטריון. באופן כללי, מועמדים למינוי נוטריון צריכים להיות בני 30 לפחות ולהישאר בתפקידם מספר שנים. ייעוץ משפטי או הכנת מכשירים משפטיים אסורים על פי סעיף 5 לחוק המלכותי של סקוטלנד וסעיף 3 לחוק הפלילי הסקוטי.

החובות והשירותים הניתנים על ידי נוטריונים דומים לאלה באנגליה ובוויילס

אם כי הם נדרשים בסקוטלנד מכיוון שהם אינם באנגליה. ההבדל העיקרי בתהליך המינוי הוא כי נדרשת עמלה מיוחדת לפרסום אג"ח לפני שתשבע, ואתה חייב להיות תושב או מועסק בקנטקי. עורכי דין שהתקבלו בלשכת עורכי הדין בניו יורק רשאים להגיש בקשה ולקבל מינוי של שנה כנוטריון לצורכי לשכת עורכי הדין בארצות הברית. נוטריונים הם עורכי דין בעלי הכשרה שעוברים לעבור בחינות מיוחדות לפני שהם יכולים לפתוח את משרדם ולהתחיל בעבודתם.

נוטריון הדיוט מכין מסמכים, מעניק ייעוץ משפטי וממליץ כיצד על אדם לחתום על מסמכים ועל איזה סוג של אישור נוטריון. בארצות הברית הם אינם יכולים להכין ולתת ייעוץ בנושאים משפטיים כגון תוקף איגרת חוב או חוזה.

הם יכולים להכין רק מסמכים

להיות נוכחים בעת חתימה על מסמכים ולא לעזור, והם אינם יכולים לייצג איש בנושאי הגירה או לגבות תשלום בגין הכנת מסמכי הגירה. אינך יכול להביא מסמכים שכבר נחתמו על ידי מישהו אחר ולבקש לבצע אישור נוטריוני. לדוגמא, אם אתה מבקש מגורים, הוריך יצטרכו לחתום עבורך על המסמכים, אך אינך יכול להביא מסמך שכבר נחתם, גם אם מדובר במסמך משפטי.

למזכיר המדינה יש רשימה של חברות המפרסמות הכשרת נוטריונים ושירותים נלווים

אם אתה רוצה ללמוד עוד על הכשרה להיות נוטריון מקוון, אתה יכול לבקר ב- get. להלן כמה מהצעדים שעליך לנקוט כדי להירשם כנוטריון דרך נוטריון מקוון מרחוק.

מסמכי פרוקסי אינם מוכרים על ידי בתי משפט ובנקים עד לאישורם של הנוטריון

נוטריוני נדל"ן יכולים לעזור באימות הזהות ולהבטיח שלקוחות יחתמו בעת הצורך. הם יכולים גם לעזור ללקוחות להירשם במידת הצורך, אך אל תדלג על השלבים החיוניים האלה. בין אם אתה משתמש בפלטפורמה כמו זו שהוזכרה לעיל ובין אם לא, ודא שהנוטריון שלך טוב לפני שאתה הולך.

המשאבים שלהלן מסבירים היכן למצוא נוטריון וכיצד לבחור את הנוטריון המתאים לצרכים שלך

לפני שתגישו מועמדות להיות נוטריון מקוון, עליכם לקבל הסכם עם חברה המספקת לכם את התמיכה הטכנולוגית הדרושה לכם לצורך קבלת אישורי נוטריון מקוונים.

שירותי נוטריון מעולים מאפשרים למתווכים מוסמכים לחתום על הסכמי נאמנות הנדרשים במקרה של סגירת נכס. עלות שירותי נוטריון, המוסדרים בקליפורניה, היא 15 דולר למסמך עם חתימה נוטריונית.

רישום הנוטריון המקוון מסתיים עם רישומו ומתבצע במקביל לוועדת הנוטריונים הציבורית הקיימת

על פי בקשה, עליך לספק כתובת דואר אלקטרוני לצורך מינוי הנוטריון בטקסס. אם תציין זאת, הוועדה תשלח לך דואר אלקטרוני, אשר יביא לקבלה מהירה יותר משליחה בדואר.

כדי למנוע את הטרחה בדחיית מסמך הנוטריון שלך, חשוב מאוד לבקש ממקבל המסמך למלא את הטופס על ידי נוטריון מקוון מרוחק או לבחור באפשרות אחרת. אם תחליט לא לפגוש את הנוטריון באופן אישי, לא כל החברות או הסוכנויות יקבלו את המעשה הנוטריוני שלך.