החותם או החותם הם מכשיר חגיגי שמשתמשים בו בשלמות רבה, אך הנוטריון בארצות הברית הוא רק חלק מהסמכות החוקית הקטנה שיש לנוטריונים בארה"ב. עורך הדין של כל מדינה אינו צריך לעמוד במבחנים שעליו לעבור ללוח המודעות הציבורי שלו, שלעולם לא יפוג. —- משימותיו של נוטריון משתנות מאוד מכיוון שהוא פקיד ציבורי, אך הוא פועל במדינת מולדתו ויש לו גם נציבות. במערב וירג'יניה, למשל, סמכויותיה העיקריות הן לנהל שבועות ואישורים, לאמת חתימות ולאשר כי עותקים של מסמכים הם עותקי נייר אמיתיים. בכל הנוגע לייפוי סמכויות, עליו ועל הציבור להיות נוכח כדי לפקח על חתימת המסמך הנדון. לעיתים קרובות תמצאו כי הסכמת נוטריונים ומשפט ציבורי נחוצה לפתיחת חשבון פנסיוני, הוצאת ייפוי כוח או סגירת בית.

כדי לקרוא עוד אודות שירותי נוטריון ניתן לבדוק כאן: law-center.co.il

עם זאת, יש הסבורים כי יש להרחיב את אחריות הנוטריון מעבר לחתימה בלבד. ברגע שהוא והציבור מסכימים, המסמך המדובר יהפוך מחייב מבחינה משפטית בדרך כלל.

אם ברצונך ללמוד עוד כיצד להפוך לנוטריון מקוון

בקר בדף היכרות שלי. באפשרותך למלא את סעיף הרשומות והטפסים של הנוטריון בפינה השמאלית העליונה של הדף בקטע "פרסומי נוטריון". יישום מבוסס אינטרנט עם שדה כתובת דוא"ל, כגון Google Docs, Google Drive או Microsoft Office 365.

בנוסף

סעיף זה מאשר כי הוסמכת כנוטריון במחוז ניו יורק, תמורת תשלום של 3 $ במזומן. עליך להגיש בקשה זו אם תגיש טופס איגרות חוב ריקות ממשלתיות בנוסף לטופס האג"ח "מסחרי" או "נוטריון." אנא פנה למחלקת אג"ח נוטריון, מכיוון שאלה חובה לוועדת הנוטריון הרגילה ויש לך את איגרות החוב הדרושות.

אם מסמך בו אתה משתמש בחו"ל מוכן לאפוסטיל, עליו להיות בעל חותמת האישור של הנוטריון.

מי שחתימתו מאושרת חייב לחתום על המסמך וכן על הנוטריון שמאשר עליו אישור. אם החותם עשה זאת מרצונו מיוזמתו, הוא אינו "נוטריון – ציבור".

אישור נוטריוני מאשר כי האדם המופיע בפני הנוטריון ידוע לבוחרי האדם המופיע בארה"ב

אם נוטריונים אחראים למסמך או לעסקה המחייבים "מעשה נוטריוני", המסמך נחתם בחותם או חותם נוטריוני. מסמכים שאושרו על ידי נוטריונים נרשמים בפנקס (נקרא גם פרוטוקול), המתוחזק ונשמר לצמיתות.

אם הניירת אינה הצד החזק שלך

או שאתה פשוט מחפש דרך לייעל את העסק שלך ולהאיץ את העניינים, כדאי לך לשקול את שירותיו של נוטריון. אין עמלות נוספות או בדיקות רקע בכדי לזכות במשימות מורחבות של נוטריונים או חותמים, ואין עמלות לקבלת אישורים.

כפי שאתה יכול לראות

הערבות של הנוטריון היא להגנת הלקוח, ולא הנוטריון, והמדינה מחייבת אותו להוציא ערבות עם ערך נקוב קבוע, המשתנה ממדינה למדינה. כמו בכל הנוגע לנוטריונים ציבוריים, לכל מדינה חוקים ותקנות משלה על ייפוי הכוח המשתרעים על ידי נוטריון. אם הגשת תלונה למזכיר המדינה נגד נוטריון טקסס או ציבור, אנא קרא את השאלות הנפוצות שלנו בנושא נוטריונים ותלונות ציבוריות.

כפי שכבר הזכרנו

יש הבדל בין ביטוח EO נוטריוני לביטוח ציבורי. ציבור הנוטריונים והציבור מוגנים על ידי ה- E, O והביטוח שלהם מפני כל תביעות של הלקוח הנובעות מטעויות מקצועיות לא מכוונות של הנוטריונים. אם לנוטריון אין מדיניות E ו- O, הוא אחראי לנזקים שנגרמו על ידי תפקידו כנוטריון ולנזקים לציבור.

כדי להתקבל לעסוק בעריכת דין בלואיזיאנה, על נוטריון לעבור ועבר את בחינת הנוטריון של המדינה והשלים את בחינת הנוטריון לפני ההערכה. כדי להעפיל, על משרד החוץ להיות מודע לרקע המבקש, כישוריו וניסיונו בתחום המשפט ועליו להיות מוסמך כנוטריון. כדי להיות נוטריון אלקטרוני, עליך להגיש בקשה לקבלה לנוטריון האלקטרוני ולהירשם לבחינת נוטריון המדינה על ידי השגת ציון לבדיקה נוטריונית לפני המבחן. עליך להיות מורשה גם למנות נוטריון בווירג'יניה אם אתה EO או שאתה סוכן ביטוח ציבורי למטרות E, O וביטוח ציבורי בווירג'יניה.

כאשר אתה פונה לראשונה לנציבות הנוטריונים

עליך להופיע בפני הנציבות, מה שתוכל לעשות על ידי אישור בקשת החידוש שלך או אישור מגוריך במיין על ידי גורם רשמי, רשם או בוחר. אם ברשותך אישור חידוש או בקשה נוטריוני ויש לך שטר או הצהרה שעליהם פיקוח הנוטריון, עליכם לעשות מאמץ להשיג את שירותיהם של הנוטריונים הקרובים בהקדם האפשרי. נוטריונים אינם רשאים לפעול לפני שתתחיל בעבודתם, להשאיל את ציודם למישהו אחר (בולים, חותמות, מגזינים וכו '), לייצר מסמכים משפטיים, לספק ייעוץ משפטי, להתנהג כנציג או כאדם בהליכי משפט או להופיע בבית המשפט. עליך להגן על המידע האישי שאתה מחזיק אודותיך, כגון שמך, כתובתך, מספר הטלפון, כתובת הדוא"ל ומספר הטלפון שלך.