לקיחת משכנתא קונבנציונאלית היא סטירת לחי למשקיעי נכס או למשקיעי נכסים. הלוואות הון עצמי, הידועות גם בשם קווי אשראי ביתיים (HELOC), הן סוג של משכנתא המשתמשת בבית כבטוחה ומאפשרת לך ללוות כנגד שווי הבית שלך כנגד המשכנתא שנותרה.

הלוואה עבור נכס להשקעה הינה הלוואה לטווח קצר המקנה למשקיע נכס אפשרות לשפץ נכס להשקעה ולמכור אותו בהקדם האפשרי

מכיוון שרוב משקיעי הנדל"ן ממירים בדרך כלל את בתיהם במהירות ומשתמשים בהכנסות משכר דירה כדי לשלם את המשכנתא שלהם, הלוואות אלה אינן כוללות משקיעים מכללי ההחזר הנדרשים בדרך כלל.

המלווים המשכנתא המסורתית עלולים גם לאבד את הזכאות להלוואות לרכוש השקעה

משמעות המגבלה הזו היא שלמלווים רבים מהמלווים במשכנתאות יש לעיתים קרובות מגבלות על גודל ומשך ההלוואה ותקופת ההחזר. ישנן עדויות לכך שרכוש להשקעה מהווה סיכון גבוה יותר למלווים פוטנציאליים אם בעל בית מסוגל להפסיק לשלם את המשכנתא ולמעשה לחיות יותר מכמה חודשים או אפילו שנה שלמה בנכס. זכאות להלוואת השקעה יכולה להיות קשה יותר מכיוון שמלווים מסוימים רואים בכך סיכון גדול יותר.
למידע נוסף אודות משכנתא להשקעה ניתן לגשת לאתר contact.org.il

אם ברצונך להגיש בקשה למשכנתא לנכסים להשקעה

מומלץ לחסוך פיקדון משמעותי ולהיות יציב כלכלית ככל האפשר. המלווים בדרך כלל מחפשים רזרבה במזומן של שישה חודשים לפחות, ולא במזומן של שנה אחת. כתוצאה מכך, משקיעי הנכסים צפויים להחזיק במילואים לפחות שישה חודשים לפני ביצוע התשלומים, אך לא יזיק שיהיה להם ערך של שנה ומעלה. ברגע שאתה מוכן לרכוש נכס להשקעה, השתמש בצעדים אלה כדי להתכונן להצלחה בתהליך הלוואת הבית. אז כדאי להסתכל בשיעורים לפני שתתחיל לשרטט את התקציב שלך כדי לראות אם אתה זכאי להלוואה בריבית נמוכה, כגון הלוואה לשנה מבנק מקומי.

כדי לברר את שיעורי הריבית הנוכחיים על נכסי השקעה, תוכלו ליצור קשר עם אחד המומחים המנוסים שלנו בהלוואות דירה. גלה מידע נוסף על נכסים להשקעה ומשכנתאות וגשת לייעוץ המומחה שלנו לגבי שיעורי ותנאי המשכנתא הטובים ביותר.

אם אתה זכאי, תוכל אפילו להשתמש במשכנתא שלך ב- VA לרכישת נכס להשקעה שאתה רוצה לחיות בו ללא מקדמה. אם כבר יש לך משכנתא קיימת להשקעה, ייתכן שתוכל לממן מחדש עם מלווה אחר.

אם אתה קונה נכס מנוסה שכבר יש לך הלוואת דירה או מימון מחדש במזומן

זה עשוי להיות הצעד הנכון עבורך. אפשרות טובה יותר היא הלוואת נכס להשקעה מהסוג הנ"ל, שאולי אינה מתאימה להשקעה בנכס, שכן מדובר בהלוואה למגורים או להשכרת נכסים.

הלוואת דירה

לעומת זאת, מיועדת ללווים הזקוקים לכסף רב מראש כדי לקנות, למשל, נכס להשכרה. יש גם אפשרות לחפש בית עם שותף להשקעה שיש לו מקדמה. אם כבר יש לך מספר משכנתאות או שאולי דירוג האשראי שלך נמוך, יתכן שתקבל פחות אישור לקבלת הלוואות להשקעה, אך יש כמה דברים שתוכל לעשות כדי לשפר את סיכוייך.

אם אתה מעוניין בהלוואת נכס להשקעה או בהלוואת דירה עבור נכס להשכרה, יהיה מומלץ לחבור למתווך משכנתא כדי להעריך את הסוגים השונים של הלוואות להשקעה להשקעה ולקבוע איזו מהן המתאימה ביותר למצב הספציפי שלך.

מציאת משכנתא נכונה להשקעה תלויה במצבך הכלכלי ובהלוואה שאתה זכאי לה

אם ברצונך להבטיח משכנתא עבור נכס ההשקעה שלך, עליך להיות בטוח שתהליך הזכאות להלוואה עובד עבורך על מנת להשיג את ההלוואות לרכישת בית או נכס מגורים כלשהו למגורים. אז וודא שאתה פונה למתווך המשכנתא המקומי שלך כדי לקבל את תנאי ההלוואה הטובים ביותר עבור סוגים שונים של הלוואות להשקעה. אם כבר עברתם את התהליך הזה, יתכן שתוכלו לשקול אנשי מקצוע בתחום המשכנתא, אך אם לא, יתכן שתצטרכו לקבל משכנתא משלכם.

בדרך כלל

סביר להניח שתשלם יותר עבור נכס להשקעה מאשר על משכנתא קונבנציונאלית. לדוגמא, נניח שהמלווה מציע אפריל קבוע של 4.50% ללווים המוסמכים ביותר. כאשר הבית הממוצע בריבית קבועה בארה"ב עומד על 3.25%, אתה יכול לצפות להלוואת נדל"ן להשקעה ל 30 שנה בשיעור של 2.5% בשנה למשך 30 שנה.

כדי למצוא את התעריף הטוב ביותר עבור נכס ההשקעה שלך, עליך להשוות את שיעורי המשכנתא ודרישות התשלום עבור סוגים שונים של נכס להשקעה. תגלה כי שיעורי המשכנתא ודרישות התשלום עבור נכסי השקעה זהים לבית שני. סביר להניח כי דרישות התשלום נמוכות מהמקדמה הנדרשת, אשר מקום מגורים ראשי עשוי לדרוש. וודא שאתה מקבל עסקה טובה עם מתווך משכנתא על בנק, כמו גם שיעור נמוך על ההלוואה שלך.