אומרים כי מבריחים ממקסיקו השתמשו בכלי חשמל בכדי לחתוך חור גדול בחומה בגבול ארה"ב ומקסיקו. על פי הדיווחים, כנופיות הברחות ממקסיקו השתמשו בכלי חשמל לחיתוך 'חורים גדולים' בחומה בגבול ארה"ב ומקסיקו. אומרים כי מבריחים ממקסיקו משתמשים ב"כלי עבודה חשמליים "כדי" לחתוך "" חור גדול "בחומה בגובה 8,000 מטר לאורך גבול ארה"ב ומקסיקו.

מסורי קירות בטון

הידועים יותר בשם מסורי שרשרת, משמשים לקידוח חורים גדולים בקירות בטון ובולדות פלדה, כמו אלה שעל גבול מקסיקו-ארצות הברית. מסור שרשרת – המותקן ביהלום – בקוטר של 3.2 ס"מ ומטה משמש לעליית קירות בטון אופקית ואנכית. השיקול העיקרי בעת ניסור קירות בטון הוא עומק הקיר, וברוב המקרים המסור יכול לחתוך בעומק של עד 30 סנטימטרים. להבי היהלום משמשים לחיתוך פלדה, בטון וחומרים אחרים ומאופיינים ביכולתם לבצע חיתוכים במגוון תרחישים. להב חרוז יהלום זמין יותר מסחרי בקוטר 3.2 ס"מ משמש לעתים קרובות לחיתוך פלדה, בטון או חומרים אחרים, אך הדרך הטובה ביותר לחתוך קירות היא שימוש בלהב יהלום. חיתוכים פינתיים הם חסרון של מסורי קיר מבטון, מכיוון שהם יכולים למנוע חתכים עם להבים עגולים. בעת חיתוך לצד הקיר, יכול מפעיל לחתוך לעומק של עד 60 סנטימטרים בפחות מ -30 שניות.

העסקת איש מקצוע שיחתוך את פתיחת החלונות והדלתות, אך העבודה תארך שלוש עד ארבע שעות ותעלה בין 500 $ ל -1,000 $.

אם אתם מחפשים חברת חיתוך בטון המשתמשת בשיטות הטובות ביותר לבצע את העבודה כראוי, התקשרו אלינו או צרו קשר. למד כיצד שירותי מסור הבטון שלנו יכולים לחסוך לך זמן וכסף לפרויקט הבא שלך.

החברה שלנו מציעה גם שירותי חיתוך קירות חירום ויכולה להיות במקום עד 24 שעות לעבודה

בין אם אתה חותך קוביות בטון, לוחות, קירות או רצפות, הנה כמה מהדרכים הקלות ביותר לחיתוך בטון קשוח. ישנן עבודות חיתוך בטון נפוצות, החל משמנוניות ועד לגודל מפלצות, שנוכל לעשות, בין אם חותכים גוש בטון, לוח, קיר או רצפה. מוסמך על ידי איגוד חיתוכי הבטון האמריקאי (ACBA), העמותה הגדולה בעולם של חותכי בטון, אנו מעריכים טכניקה זו בזכות מהירותה, דיוקה וגמישותה באתר הבנייה.

כאשר צריך לחתוך חלק מקיר בכדי לקדם בניין קדימה או לשפר אותו על ידי עבודה בתוך המתחם שלו

Aggregate Technologies תמיד נמצאת בראש רשימת המכרזים. בעזרת מסורי קירות בטון איכותיים, אמינים וחסכוניים, יש לנו את מה שנדרש בכדי להתמודד עם כל קיר – ליקויי ניסור ובנייה. אנו עונים על צרכי לקוחותינו עם שירותי חיתוך קירות עקביים ואמינים וחסכוניים ומסוגלים לבצע עבודות מעולות בעלות נמוכה יותר מכל חברה אחרת בענף הבנייה. ישנם סוגים רבים ושונים של קירות שתוכלו לחתוך, החל בלוקים מבטון, לוחות, קירות ורצפות, אבל אנחנו החברה היחידה שמסוגלת לחתוך קירות במגוון צורות, גדלים, צורות וגדלים.

לעתים קרובות אנו מוזמנים לנסר קירות על בניינים מוגמרים שבהם נדרש פתיחה חדשה לשיפור שימושיות הבנייה. על ידי חיתוך הקירות, הבונים יכולים להתאים את נכסיהם לצרכים חדשים ולתקן בטון פגום.

Cobra בטון שירותי חיתוך בטון יש מגוון שיטות ניסור אחרות משמשים לצרכי חיתוך בטון שונים

מרכז ההשכרה שלנו מציע מסורים לניקוד ולניקוד לוחות בטון, מסורי יד וכלים אחרים. Fine Cut מציע מסור כאשר יש צורך בחיתוכי בטון מקצועיים בתחנת המטרו של קנזס סיטי. מאז קונקר המסור הוא כמו מסלול, הוא יכול לבצע חתכים מדויקים עם מידות מוגדרות בבירור. —- קיבולת הסכין הגדולה וטווח הזווית הרחב מאפשרים ל- CTI לבצע חיתוכי מיטר עבור רמפות ושבילי כניסה וקיצוץ שפות, מה שמונע חפירת שפה יקרה. בעיה אחת עם להבים עגולים היא שלא ניתן להשלים את חיתוכי הפינה ללא חיתוך.

דוגמה אופיינית

היא שבמקום קיר יש לחתוך רצפת בטון עם פינות צרות. כלי רב כלים איכותי עם חיבור בנייה מאפשר חיתוכי צלילה ויכול להיות דרך טובה להתחיל לחתוך. שיטות וכלים אחרים של מסור בטון עובדים באותה מידה כמו CTI בעת הצורך, אך רק כאשר יש צורך בחיתוך. מסורי הדדיות פועלים בצורה הטובה ביותר עבור בנאים וקירות מכיוון שהם מאפשרים קפיצה בין חומרים כמו קיר גבס.