פרופ' רונן דבי כירורג אורטופדי בעל הכשרה מקצועית המתמחה בתחליפי מפרק ירך וברך , במקרים ראשוניים או בתיקונים. התרגול והפילוסופיה הכירורגית שלו להחלפת מפרק ירך וברך מכוונים לטכניקות פיזיולוגיות (יישור קינמטיקה) ומיני פולשניות (שתלים המשמרים עצם וגישות לחיסכון בשרירים) עם קידום אסטרטגיה כירורגית 'א-לה-קארט' במטרה לספק תוצאות קליניות אופטימליות.

פרופ' רונן דבי, אורטופד-  כירורג אורטופדי , רופא המתקן הפרעות מולדות או תפקודיות של העצמות באמצעות ניתוח , יציקה וסד. אורטופדים מטפלים גם בפציעות בעצמות. 

טיפול מומחה בפציעות ספורט –  על ידי פרופ' רונן דבי כירורג

פציעות ספורט הן פציעות המתרחשות בעת פעילות ספורטיבית או פעילות גופנית. פציעות ספורט יכולות להתרחש בגלל אימון יתר, חוסר מיזוג וצורה או טכניקה לא נכונים. אי התחממות מגדילה את הסיכון לפציעות ספורט. חבורות, זנים, נקעים, קרעים ועצמות שבורות עלולים לנבוע מפציעות ספורט. רקמות רכות כמו שרירים, רצועות, גידים, פאסיה ובורסה עשויות להיות מושפעות. פציעות אורתופדיות הן סוג של פציעות מסוג זה.

תוכנית התאוששות מהירה

תוכנית זו משלבת שינויים בטיפול המסורתי המבוססים על עדויות מחקריות הטובות ביותר, כדי לשפר ולהאיץ את ההתאוששות, במהירות ובבטיחות לאחר הניתוח. שחרור בטוח ומוקדם עם מעקב מתאים, מביא לשיפור שביעות רצון המטופלים ומפחית זיהום וטרומבואמבוליזם.

תוכניות התאוששות משופרות הן רב-מודאליות ומתמקדות באלמנטים הבאים:

 

שימוש בטכניקות כירורגיות והרדמה המקלות על ניידות מוקדמת

טיפול כאב רב-מודאלי מעולה לאחר הניתוח המאפשר התגייסות מוקדמת של המטופלים ומניעת תופעות לוואי של התרופה

פיזיותרפיה עצמית לאחר הניתוח

 

אם ברצונך לעבור ניתוח למקרה יום, אנא שוחח על כך עם פרופ' רונן דבי כירורג והרופא המרדים שלו כדי לוודא שאתה זכאי.